KOSMETYKA
HOLISTYCZNA


Nasze podejście do urody, piękna i ciała jest całościowe. Zwracamy uwagę na stan zdrowia, samopoczucie, styl życia, emocje, psychikę i wiele czynników, które wywierają niesamowity wpływ na wygląd i zachęcamy do kontynuowania holistycznej filozofii zdrowia, urody i pielęgnacji również w warunkach domowych. Próbujemy również zaciekawić i uwieść wizją otaczania się tym, co nam służy i co pochodzi z natury. Bo przecież, zabiegi wpływają w określonym zakresie na nasz wygląd i stan organizmu, a pozostała część to odżywianie, emocje, aktywność fizyczna, suplementacja.


- zapraszamy do Gabinetu

Co znaczy
kosmetyka holistyczna?

Kosmetyka holistyczna to całościowa dbałość na każdym poziomie od wnętrza do umysłu, dbałości o szczegóły, produkty, dopasowanie planu oddziaływań dla każdego z osobna. To wyważona proporcja oddziaływań na wszystkie zmysły z szacunkiem do siły naturalnych procesów odnowy ciała i potęgi umysłu. Stosujemy szeroką wiedzę z zakresu naturopatii, homeopatii, ziołolecznictwa, fizjoterapii, medycyny zintegrowanej. W gabinecie kosmetyki holistycznej stosujemy szeroki zakres narzędzi oddziaływań poprzez:
  • programy biologicznej odnowy komórkowej
  • programy bioenergetyzacji poprzez harmonizację energii w ciele oraz strukturze psychoemocjonalnej człowieka
  • dobór ziół i produktów naturalnych w stosowanych terapiach
  • metody pracy zciałem stosowane w medycynie zintegrowanej
  • tworzenie indywidualnych planów pięlegnacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta

  • Chesz więce wiedzieć? Sprawdź zakładkę: Kosmetyka Holistyczna


Dorota Bierońska

założycielka


Gabinet istnieje już 10 lat! Jestem dumna, zwłaszcza w tym momencie, gdyż właśnie moja wizja do tej pory dostępna w formie wyobrażenia w mojej głowie nabrała realnego kształtu i w tym momencie zmaterializowała.
Transformowałam pomysł, marzenie w realne miejsce, w którym łączę, i teraz oficjalnie, urodę ze stylem życia, aspekty zdrowotne z właściwą energetyką. Gdzie stawiam na relacje międzyludzkie oraz wysoką energetykę miejsc, gdzie spotykam się z moimi Klientkami..

Od wielu lat wszystko prowadziło mnie w kierunku holistycznego podejścia do tematu zdrowia jako stylu życia, kompleksowego podejścia do pielęgnacji oraz poszerzania wiedzy w tematach poprawy jakości funkcjonowania organizmu z nastawianiem na efekty uboczne w postaci poprawy jakości skóry oraz samopoczucia.
Dbałość o kobiece piękno i urodę to misja wielu gabinetów kosmetycznych w tym naszego. Co nas wyróżnia, otóż to holistyczne czyli całościowe podejście do tematu pielęgnacji, dbałości o wygląd zdrowie i urodę, równowagę energetyczną, relacja międzyludzkie.

Zawsze fascynowała mnie przyczynowość czyli jak prawidłowo dobrana opieka pod kątem dobranych zabiegów w salonie, do tego choć minimalna dieta, suplementacja oraz pielęgnacja domowa wpływają na wygląd cery oraz całęgo ciała jak też samopoczucia. Podstawowe zabiegi kosmetyczne są ważnym elementem, który pomaga skórze odbudować się, zregenerować, polepszyć funkcjonowanie podstawowych mechanizmów naprawczych.
I to przy zachowaniu naturalności. Bez ingerencji chirurgicznej oraz medycyny estetycznej.

Efekty osiągamy spektakularne przy zachowaniu systematyczności, odpowiednich metod opracowania tkanek, doboru pielęgnacji domowej, minimum własnej dbałości oraz dostarczeniu ciału substancji budulcowych.
Chcemy Wam zaproponować to podejście oficjalnie jako trwałą formę działań ogólnie nazwanych jako pielęgnacyjne zebranej w formie wskazówek, zaleceń, sugestii które poparte są naukowymi dowodami i publikacjami, gdyż na takie będziemy się powoływać. Jestem w trakcie uzyskiwania państwowych uprawnień w dziedzinie naturopatii oraz w trakcje uzyskiwania dyplomu z ziołolecznictwa. Odbyłam też rożnorakie kursy z zakresu zielarstwa, ziołolecznictwa, ajurwedy, pracy z energią co sprawia, że wykorzystuję w swojej pracy mnóstwo narzędzi mających udział w procesie podnoszenia efektywności dobieranych form wpływania na efekt pielęgnacji.

Jestem w trakcie uzyskiwania państwowych uprawnień w dziedzinie naturopatii oraz w trakcie uzyskiwania dyplomu z ziołolecznictwa.
Odbyłam też rożnorakie kursy z zakresu zielarstwa, ziołolecznictwa, ajurwedy, pracy z energią co sprawia, że wykorzystuję w swojej pracy mnóstwo narzędzi mających udział w procesie podnoszenia efektywności dobieranych form wpływania na efekt pielęgnacji.