Od wielu lat wszystko prowadziło mnie w kierunku holistycznego podejścia do tematu zdrowia jako stylu życia, kompleksowego podejścia do pielęgnacji oraz poszerzania wiedzy w tematach poprawy jakości funkcjonowania organizmu z nastawianiem na efekty w postaci poprawy jakości skóry oraz samopoczucia.
Od 13 lat tworzę miejsce, gdzie dbamy o cerę i urodę Klientek i Klientów.
Od 10 lat kształcę się w zakresie wykorzystywania ziół, terapii z zakresu medycyny chińskiej, energetycznej i fizjoterapii.
Jestem dyplomowaną naturopatką, zielarką, fitoterapeutką. Wszystkie te umiejętności i wiedzę wykorzystuję w mojej pracy dla Was.
Zajmuję się także z powodzeniem terapią energetyczną Polarity, terapię czaszkowo - krzyżową.
Tworzę także przestrzeń dla kobiet i organizuję kręgi dla Kobiet z województwa świętokrzyskiego.

Spojrzenie na człowieka to podarowanie mu uważności, czasu i dzielenie się z nim energią.

Dbanie o niego, to przywilej obcowania ze wszystkimi jego wymiarami nie tylko cielesnym, ale też duchowym, emocjonalnych, umysłowym i eterycznym.

Dlatego wybór osoby i miejsca, gdzie oddasz się pielęgnacji Twojego ciała jest bardzo istotne.

Zapraszam do gabinetu Bogini Natura.

Tutaj z szacunkiem, wiedzą i umiejętnościami zadbam holistycznie o Twoje indywidualne piękno, żdrowiei samopoczucie.

This is the author


Wybierz to, co dla Ciebie najlepsze lub skorzystaj z bezpłatnej porady

Facemodeling

Holistyczna terapia tkanek


Facemodeling program to terapia bioestetyczna twarzy z zastosowaniem technik manipulacji tkankami w taki sposób, aby uzyskać holistyczny efekt w postaci pięknego wyglądy twarzy oraz funkcjonalności wszystkim strukturom twarzy.

Naturalne pobudzenie organizmu do odnowy i przywrócenie homeostazy w obrębie oddziaływania terapeutycznego.

Facemodeling to spersonalizowana terapia manualna twarzy. Bardzo zaawansowana i super skuteczna. To połączenie różnych technik terapeutycznych: osteoplastyki, mioplastyki, drenażu limfatyczcnego i odmładzającego masażu Kobido.

Facial cupping

Drenaż limfatyczny bańkami szklanymi


Masaż bańkami szklanymi może być osobną terapią lub elementem planu terapeutycznego. Przynosi wszechstronne korzyści w postaci pobudzenia przepływu limfy w naczyniach, przekrwienia obszarów poddanych zabiegowi, co wpływa na odżywienie i dotlenienie tkanek.

Face cupping to skuteczny sposób na poprawę napięcia, nawilżenia, "wyprasowania" zmarszczek, zniwelowania brózd, przywrócenia młodszego konturu twarzy.

Facial cupping skutecznie rozluźnia mięśnie, redukując napięcie twarzy. Taki masaż poprawia jej owal i redukuje pierwsze oznaki starzenia się skóry.

Masaż kobido

Niechirurgiczny lifting twarzy


Głęboki masaż twarzy wykonywany na powierzchni skóry z zastosowaniem odpowiednich technik wywodzącyh się z tradycji medycyny chińskiej. Masaż wykonywany jest w celu pobudzenia tkanek, nerwów, naczyń do regeneracji oraz oczyszczenia ich z toksyn. Efektem planowanej terapii jest lifting twarzy.

Jest to zaawansowana metoda masażu, która obejmuje wiele, złożonych technik manualnych. Dzięki temu masaż dociera w głąb skóry i oddziałuje na mięśnie. Masaż jest kombinacją wielu tradycyjnych metod i technik ruchów ręki, a ich główną cechą jest szybkość. Warto jednak nadmienić, że masaż Kobido nie powinien wywoływać bólu, choć szybkie ruchy rąk mogą wywoływać odczucia na granicy bólu. Celem masażu Kobido jest określenie kondycji skóry oraz praca na punktach akupresurowych. Ma to doprowadzić do równowagi w skórze oraz mięśniach twarzy.

Korzyści dodatkowe masażu Kobido: eliminacji stresu, zrelaksowania i odprężenia, złagodzenia bóli głowy, poprawa wzroku.

Facetaping

Dynamiczne plastrowanie twarzy


Kinesiotaping estetyczny metoda stosowana do usuwania zastojów i obrzęków oraz wygładzania zmarszczek. Może stanowić element całego spektrum manipulacji tkankowych podczas terapii, a może być również osobnym zabiegiem. Plastrowanie dynamiczne wykorzystuje się jako tzw. zabieg bankietowy przed wielkimi wyjściami do wygładzania zmarszczek i relaksowania mięśni, co sprawia, ze twarzy wygląda na bardziej wypoczętą i promienną. Taśmowanie powinien jednak poprzedzić pobudzenie krążenia poprzez masaż.

Przyklejenie ich do skóry powoduje „uniesienie” naskórka i odblokowanie przepływu krwi i limfy. Zalegające w mięśniach blokady mogą więc się rozluźnić i odżywić niżej położone tkanki, doprowadzając do nich krew i składniki odżywcze. Skóra dzięki temu staje się bardziej elastyczna, odzyskuje zdrowy koloryt i blask.

Kinesjotaping stosowany jest także z powodzeniem przy terapii w bruksizmie (zgrzytanie zębami).