Oczekuj tego, co najlepsze

Bogini Natura to gabinet kosmetyki holistycznej, gdzie znajdziesz ofertę terapii naturalnych w tym facemodeling, facetaping, mioplastyka oraz skomponowane rytuały ziołowe.


Profesjonalizm

Zawodowo zajmujemy się harmonizacją procesów pielęgacyjnych i wspomagających

Korzyści

Poprawnie przeprowadzone procesy odnowy komórkowej oraz wspomagające przynoszą spektakularne efekty

Doradztwo

Oferujemy profesjonalne doradztwo w doborze terapii ziołowych, homeopatycznych i manualnych

Efekty

Wspaniałe efekty programu holistycznego wsparcia i odnowymassage2-about-pic1
ABOUT OUR SALON

W gabinecie kosmetyki holistycznej Bogini Natura jesteśmy skupieni na całośiowej wizji człowieka i wykorzytaniu najlepszych technik i surowców, które będą służyć zdrowiu i urodzie.

Tworzymy rytuały piękna w oparciu o receptury i badania autorytetów w dziedzinie ziołolecznictwa, fizjoterapii, homeopatii i kosmetologii, aby wszystkie nasze działania służyły najpełniej jak to możliwe. .


Poznaj nas

Kim jesteśmy?

Gabinet kosmetyki holistycznej Bogini Natura to wyjątkowe miejsce na mapie Kielc. Tutaj odprężysz się, głęboko zrelaksujesz a efektem wizyt będzie poprawa wyglądu twarzy i lepsze samopoczucie.


Więcej

massage2-about-pic2

Naturalne kosmetyki

Zobacz nasze produkty


Henna pudrowa

Henna pudrowa to zabieg, który szturmem wdarł się do stałego kanonu zabiegów podstwowych. Jest to zabieg, który pielęgnuje włoski oraz farbując skórę pozwala cieszyć się efektem wyrazistego spojrzenia do 14dni.


Przeczytaj więcej
Makijaż permanentny

Makijaż permanentny brwi metodą powder effect lub metodą włoskową to sposób na długoterminową wygodę. Wszystkie Panie, które dosyć mają codziennej stylizacji brwi na pewno będą zadowolone z takiego rozwiązania.


Przeczytaj więcej
 

OUR PRICES

Maecenas imperdiet ante eget hendrerit posuere. Nunc urna libero, congue porta.